fbpx

Plokštelės

Graži šypsena su ortodontinėmis plokštelėmis

Gydymas ortodontinėmis plokštelėmis

Plokštelės - tai išimami ortodontiniai aparatai, skirti dantų tiesinimui.

Ar plokštelėmis visada galima ištiesinti kreivus dantis?

Ne. Plokštelės yra riboto veikimo aparatai, kuriais galima tik iš dalies patiesinti dantis. Dažnai reikia sudėtingesnių aparatų, pvz. breketų.

Kaip reikia nešioti plokšteles?

Jeigu Jūs gydotės plokštelėmis, jas reikia nešioti ištisai - dieną ir naktį. Jeigu Jūsų gydytojas - ortodontas nurodė kitą nešiojimo režimą -laikykitės jo nurodymų.

Kaip prižiūrėti plokštelę?

Su plokštele negalima valgyti, nes aparatas gali sulūžti. Jeigu Jums plokštelę reikia nešioti ne ištisai, išsiėmę plokštelę būtinai įdėkite ją į specialią apsauginę dėžutę. Ryte ir vakare valantis dantis, plokštelę išsiimkite ir labai gerai nuvalykite pasta ir šepetuku. Galite vaistinėse įsigyti specialių plokštelių valymo ir dezinfekavimo priemonių.

Ar skauda nešiojant plokštelę?

Dantys gali būti jautroki pirmas dienas po plokštelės įdėjimo bei kai pasukate jos sraigtą. Taip pat galite šiek tiek švepluoti. Bet jau per pirmąjį nešiojimo mėnesį turėtumėte apsiprasti su plokštele.

Ką daryti, jei plokštelė spaudžia?

Jeigu jaučiate, kad plokštelė pradėjo spausti ar trinti, būtinai kuo greičiau kreipkitės į savo gydytoją.Gali tekti šiek tiek pakoreguoti aparatą.

Ką daryti, jei plokštelė sulūžo?

Patys plokštelės nesistenkite sutaisyti, o kuo greičiau skambinkite savo ortodontui.

  • Minimali kaina
  • Išimamas aparatas
  • Paprasta priežiūra