Estetiniai breketai

Estetiniai breketai( kitų dar vadinami keramikinės kabės, safyrinės kabės, keramikiniai briketai) yra mažiau matomi, todėl  yra ypač populiarūs suaugusiųjų pacientų tarpe. Šiuo metu  vieni naujausių yra safyrinai breketai, kurie yra skaidrūs ir dar mažiau pastebimi. Tačiau gydymas estetiniais breketais užtrunka šiek tiek ilgiau nei metaliniais ir juos yra sudėtingiau nuimti.

Kur galime kreiptis dėl estetinių breketų?

Estetiniai breketai, tokie kaip safyriniai breketai ar keramikiniai breketai,  parenkami tik pasikonsultavus su ortodontu Kaune, Kaišiadoryse ir Jonavoje.

Kokia yra estetinių breketų kaina?

Breketų kaina yra individuali ir priklauso nuo kiekvieno atvejo sudėtingumo.

Kaip reikia prižiūrėti estetinius breketus?

Nešiojant estetinius breketus negalima valgyti kieto maisto, nes stipriai kandant galima sulaužyti aparatus. Reikėtų vengti  tokių dalykų kaip kepta duona, riešutai, karamelė, džiuvėsiai, šašlykai, kietoki obuoliai, žalios morkos ir tt. Jeigu norite valgyti kažką kietesnio, reikėtų  kietą maistą susismulkinti: susitarkuoti ar susipjaustyti peiliu, o po to valgyti. Taip pat venkite dažančių produktų: kavos, juodos arbatos, Coca-cola, ciberžolės prieskonių ir kt., nes jie turi daug dažančių medžiagų, kurios gali nudažyti breketų ligatūras. Po tokių produktų panaudojimo rekomenduojama bent jau prasiskalauti burną vandeniu arba net išsivalyti dantis. Sportuojant reikėtų būti atsargesniems, kad išvengtumėte traumų ir nesulaužytumėte aparatų. Per kontaktinio sporto treniruotes( boksas, karate, futbolas, krepšinis ir kt.) ant breketų reikėtų užsidėti specialias apsaugas. Jeigu kas nors sulūžta, atsiklijuoja- kaip galima greičiau skambinkite ortodontui. Nukritusią dalį  saugokite, nepameskite ir būtinai atsineškite pas gydytoją. Labai svarbu gerai išsivalyti dantis apie breketus. Blogai išsivalant dantis, dantų emalis pradeda tirpti, dėl ko danties paviršiuje lieka baltos dėmės. Valyti reikia po kiekvieno valgio, o jei nėra galimybės tai padaryti- bent jau išsiskalaukite dantis vandeniu. Valymui geriausiai tinka minkštas dantų šepetėlis su maža galvute. Juo dantis viršutiniame žandikaulyje pirmiausia valykite virš breketo sukamaisiais judesiais,  o vėliau– po breketu. Apatiname žandikaulyje pirmiausia valykite žemiau breketo, o po to- virš jo. Tarp breketų reikėtų valyti specialiu tarpdančių šepetuku, kurį reikėtų kišti po viela ir trinti dantį abipus breketo. Kai šepetėlio šereliai susilanksto- reikia jį pakeisti nauju. Daugiau informacijos apie  priemones www.geridalykai.lt

Metaliniai
Estetiniai

Estetiniai ir metaliniai breketai

Susisiekite!

+370-682-46206

Registruotis vizitui

info@ortoma.lt

Darbo laikas

09:00-17:00