Giedrė Trakinienė

Giedrė Trakinienė

med. m. dr. gydytoja ortodontė

Medicinos mokslų daktarė, ortodontė Giedrė Trakinienė, nuo 2005 m. dirba gydytoja ortodonte LSMU Klinikų Ortodontijos klinikoje bei privačiose klinikose. Taip pat ji yra dėstytoja Lietuvos sveikatos mokslų universitete.
Giedrė Trakinienė stažavosi Kardifo Universitete ir Swansea, Newport, Dorchester universitetinėse klinikose Jungtinėje Karalystėje, Ciuricho Universitete Šveicarijoje bei pristatė mokslinius pranešimus tarptautiniuose kongresuose Estijoje, Švedijoje, Vokietijoje, Jungtinėje Karalystėje, Šveicarijoje bei Prancūzijoje. Šiuo metu daktarė dalyvauja bendruosiuose moksliniuose projektuose su Ciuricho Universitetu Šveicarijoje.
Taip pat ji yra daugiau nei 23 tarptautinių mokslinių publikacijų ir 2 mokomųjų knygų bendraautorė. Už pasiekimus mokslo srityje Giedrė Trakinienė buvo apdovanota Lietuvos sveikatos mokslų universiteto, Lietuvos mokslų akademijos premijomis.
Gydytoja tobulinosi Lietuvoje ir užsienyje: Maltoje, Ispanijoje, Vokietijoje, Švedijoje, Šveicarijoje, Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje ir tt.
Giedrė Trakinienė yra Lietuvos Ortodontų sąjungos ir Europos Ortodontų sąjungos narė.

Susisiekite!

+370-682-46206

Registruotis vizitui

info@ortoma.lt

Darbo laikas

09:00-17:00