Ortodontinės plokštelės

Ortodontinės plokštelės

Ortodontinės plokštelės- tai išimami ortodontiniai aparatai, skirti dantų tiesinimui.

Ar plokštelėmis visada galima ištiesinti kreivus dantis?

Ne. Plokštelės yra riboto veikimo aparatai, kuriais galima tik iš dalies patiesinti dantis. Dažnai reikia sudėtingesnių aparatų, pvz. breketų.

Kaip reikia nešioti plokšteles?

Jeigu Jūs gydotės plokštelėmis,  jas reikia nešioti ištisai- dieną ir naktį. Jeigu Jūsų gydytojas-ortodontas nurodė kitą nešiojimo režimą-laikykitės jo nurodymų.

Kaip prižiūrėti plokštelę?

Rekomenduojama išsiimti plokštelę valgant, sportuojant, valantis dantis. Išsiėmę plokštelę būtinai įdėkite ją į specialią apsauginę dėžutę. Ryte ir vakare valantis dantis, plokštelę išsiimkite ir labai gerai nuvalykite pasta ir šepetuku.  Galite įsigyti specialių plokštelių valymo ir dezinfekavimo priemonių vaistinėse ar internetu( daugiau informacijos apie  priemones www.geridalykai.lt).

Ar skauda nešiojant plokštelę?

Dantys gali būti jautroki pirmas dienas po plokštelės įdėjimo bei, kai pasukate jos sraigtą. Taip pat galite šiek tiek švepluoti.  Bet jau per pirmąjį  nešiojimo mėnesį turėtumėte apsiprasti su plokštele.

Ką daryti, jei plokštelė spaudžia?

Jeigu jaučiate, kad plokštelė pradėjo spausti ar trinti, būtinai  kuo greičiau kreipkitės  į savo  ortodontą.Gali tekti šiek tiek pakoreguoti aparatą.

Ką daryti, jei plokštelė sulūžo?

Patys plokštelės nesitenkite sutaisyti,  o kuo greičiau skambinkite savo ortodontui.

Kur galime tai atlikti?

Ortodontinės plokštelės parenkamos tik pasikonsultavus su ortodontu šiuose miestuose: Kaunas, Kaišiadorys ir Jonava.

Susisiekite!

+370-682-46206

Registruotis vizitui

info@ortoma.lt

Darbo laikas

09:00-17:00